ÖVRIGT / Diverse / Picknickset 11108001
*
nr 1110 8001
Picknickset
NK + campingset, 1950-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:34:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/2 17:50:33
1
350 kr
4/2 04:48:40
2
600 kr
4/2 04:50:56
1
450 kr
4/2 04:50:56
2
500 kr (Budbetjänt)
21/5 23:02:44
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: campingset nk nordiska kompaniet picknickset
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:52
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:21
-
6018 Brickor
3 st, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Längd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:46
-
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:38
-
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:53
-
6114 Ljusbricka
metall. Diameter: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:05
*
Picknickset
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8001
Picknickset
NK + campingset, 1950-tal
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/2 17:50:33 | 1 | 350 kr |
4/2 04:48:40 | 2 | 600 kr |
4/2 04:50:56 | 1 | 450 kr |
4/2 04:50:56 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
21/5 23:02:44 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: campingset nk nordiska kompaniet picknickset
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:52 -
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:21 -
6018 Brickor
3 st, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Längd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:46
-
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:38 -
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:53 -
6114 Ljusbricka
metall. Diameter: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:05